KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15837182
nr 1583 7182
R. Delbech, bygata. Signerad. Olja på duk, bildmått: 46x66 cm, yttermått inklusive ram: 58x78 cm
Kondition: dukskada
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 4 december 2023
kl 18:47:10
4/12 15:42:51